Ze života


Poslanec parlamentu Gruzie na návštěvě v Luhačovích

Ve dnech 10. a 11. 12. 2002 navštívila Luhačovice delegece z Gruzie vedená poslancem parlamentu, předesedou parlamentní komise pro rozvoj horských a podhorských regionů, ministrem vlády panem Gagotidzem.(vlevo) Delegace se setkala se zástupci města včele se starostou panem Ing. B. Marhoulem. Na tomto setkání se však nejednalo pouze o návštěvu a navázání kontaktů pro případnou spolupráci obou regionů.

Technologie Don Industry v prádelně Retre Třeboň

V třeboňské prádelně Retre byla bezfosfátová a bezsilikátové technologie praní Don Industry zavedena již před rokem. Tenkrát se ještě používalo vsádkových praček. Zavádění nové technologie se jako každá nová věc, neobešlo bez potíží, avšak základní výhoda se velmi brzy projevila. Došlo totiž k markantnímu zlepšení v kvalitě praní. Zákazníků postupně přibývalo, a když se rok s rokem sešel, ukázala se kontinuální pračka pro zvýšení kapacity zcela nezbytná.

S fondem Heidi Janků v Novém Jičíně

Spolupráce s Fondem Heidi Janků tvoří neodmyslitelnou součást společenského života naší firmy. Paní Heidi Janků umí vnést paprsek radosti, lidství a dobré nálady pro všechny, kteří se zúčastní.

DonGemini na křtu CD Heidi Janků

Velmi rádi jsme přijali pozvání od paní Heidi Janků na křest jejího nového CD s názvem 'Buď a nebo'.

Prezentace řady DonGemini na Petříně

Společnost DonGemini s.r.o. se zúčastnila prezentace výrobců, kterou pořádala akciová společnost Barvy a Laky pro své obchodní partnery.

Poradenský den v Novém Jičíně

Speciálně pedagogické centrum při škole pro žáky s více vadami v Novém Jičíně ve spolupráci s Centrem pro zdravotně postižené MSK, Svazem tělesně postižených a s odborem školství MÚ v Novém Jičíně pořádalo dne 25.03.2004 PORADENSKÝ DEN.

Jednání u kulatého stolu na MŽP

Negativní účinky fosforu obsaženého v prostředcích na praní, mytí a čištění jsou známé mnoho let. V poslední době byl již také překonán mýtus, že bez fosfátů se vyprat nedá. Dosud však nejsou žádné nástroje motivující užívání prostředků bez obsahu fosforu, přestože otázka vysokých nákladů spojených s jeho odstraněním z odpadních vod a eutrofizace nádrží, rybníků a řek je velmi aktuální.

Fotbal to je hra....

Naše mužstvo (v bílém) vsadilo především na útočnou hru. Zápasy bralo skutečně vážně a dávalo do nich opravdu všechno. Naše reprezentace mobilizovala veškeré své síly a mnozí z našich hráčů si sáhli skutečně až na dno. Tíha odpovědnosti a hlavně fotbalová smůla zřejmě způsobila, že v polovině turnaje se střelecká muška trochu posunula a nám se nedařilo prosadit se v koncovce.

Doporučujeme